"Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia"

Witając Państwa na naszej stronie mamy nadzieję, że nasz serwis stanie się dla Państwa źródłem praktycznych i aktualnych informacji z dziedziny gastroenterologii, kardiologii, ginekologii, otolaryngologii, neurologii i psychiatrii oraz profilaktyki grypy.

Jak wiadomo, każdy człowiek ma swoje zainteresowania, które w miarę możliwości stara się jak najlepiej rozwijać.

Wszyscy wiemy, że nadmiar codziennych obowiązków powoduje, że na własne przyjemności często nie mamy już ani siły, ani ochoty. Niemniej jednak, to, że nie będziemy robić czegoś zawsze, nie oznacza automatycznie, że efekty będą gorsze od tego, gdybyśmy oddawali się swojemu hobby codziennie. 
Jeśli naszym zainteresowaniem jest sport, staramy się w miarę możliwości pogodzić wszystko tak, aby na wszystko mieć czas - na pracę, obowiązki domowe i hobby. Wystarczy trenować początkowo dwa lub trzy razy dziennie, aby "oswoić się z tym, co chcemy robić. Gdy wciągniemy się w hobby tak bardzo, że zapragniemy robić to codziennie, będziemy musieli ustalić sobie plan dnia tak, aby na wszystko mieć czas. A przecież dobra organizacja to podstawa wszystkiego. Treningi tenisa przecież nie muszą odbywać się codziennie o tej samej porze, gdyż z trenerem możemy umawiać się indywidualnie na tę godzinę, która pasuje dwóm stronom. 
Jak więc zacząć?
Najlepiej jest poszukać informacji w internecie. 
Gdy szukamy kortu tenisowego w naszym mieście, na przykład we Wrocławiu, wpisujemy w przeglądarkę hasło "korty tenisowe we Wrocławiu", albo "gdzie można grać w tenisa we Wrocławiu". Już za kilka chwil wyświetlą nam się adresy tych placówek, a po skontaktowaniu się z któraś z nich będziemy mogli umówić się na pierwsze spotkanie, podczas którego omówimy wszystkie interesujące nas kwestie dotyczące treningu gry w tenisa.
Więcej informacji: tutaj

W obiektywie

kort

tenis

wrocław

spartan