"Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia"

Witając Państwa na naszej stronie mamy nadzieję, że nasz serwis stanie się dla Państwa źródłem praktycznych i aktualnych informacji z dziedziny gastroenterologii, kardiologii, ginekologii, otolaryngologii, neurologii i psychiatrii oraz profilaktyki grypy.

Regularnie wykonywane badania pozwalają zachować spokój ducha, pomagają też szybciej wychwycić ewentualne problemy z nim.

Niemal każda choroba odpowiednio wcześnie wykryta jest uleczalna. A przynajmniej można nad nią zapanować. Dlatego warto wykonywać mikroskopowe badanie żywej kropli krwi. Nie tylko wówczas, kiedy zaleci to lekarz, ale także po to, by pozbyć się własnych wątpliwości i obaw więc sprawdź tutaj i zbadaj się. 
Życie w stresie wyniszcza organizm, więc dobrze jest redukować liczbę stresorów do minimum. Źródłem wielu problemów, a także pogarszającego się samopoczucia mogą być pasożyty. Badanie na pasożyty nie jest ani bolesne, ani też drogie. Dobrze jest je wykonać po wcześniejszej konsultacji objawów z lekarzem. Generalnie warto odwiedzać jego gabinet przynajmniej raz na jakiś czas. To nie strata czasu, ale inwestycja w spokojną codzienność i długie życie w zdrowiu. Niewiele osób słyszało o czymś takim, jak zakwaszenie organizmu. Tymczasem dotyka ono niemal każdego mieszkańca tak zwanej cywilizacji zachodniej. Unikanie zakwaszenia jest bardzo trudne w dzisiejszych czasach. Można zacząć od sprawdzenia swojego stanu zdrowia. Badanie na zakwaszenie organizmu dostarczy informacji o stanie zdrowia i kondycji ciała. Przekłada się ona na samopoczucie i ilość energii do działania. Jeżeli tej ostatniej jest za mało, może być to objaw właśnie zakwaszenia. Na szczęście równowagę zasadowo-kwasową udaje się przywrócić dzięki racjonalnej i zróżnicowanej diecie, wprowadzeniu do życia aktywności oraz wypoczynkowi.

W obiektywie

zdrowie

apteki

leczenie

badanie